BAYSER İNŞAAT

2001 den itibaren faaliyet gösteren BAYSER İNŞAAT  günümüze kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. MANAVGAT' ın çeşitli semtlerinde tamamı lüks ve ekonomik dairelerden oluşan konutlarına her geçen gün yenilerini de eklemekte yaptığı modern binaları ile ileriye dönük kent standartlarını yakalayarak öncülük etmektedir. BAYSER İNŞAAT  yaşadığımız mekanların,konforlu güvenli,sağlıklı bir yaşam kalitesini arttıran huzurlu bir ortam ihtiyacına cevap veren binalar inşa etmektedir. BAYSER İNŞAAT vermiş olduğu hizmet kalitesi ile ve müşteri memnuniyetleri ile güvenilir referanslara sahip olmuştur.

Misyonumuz

Bayser İnşaat , sektördeki birikimini ve inşaat tecrübesini, bölge halkına toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeler içeren inşaat alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Sektörde öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen İnşaat Projelerini uygulayan firmamız modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Bunun için Bayser inşaat geleneksel müteahhit kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katarak gerçekleştirme hedefine odaklanmıştır. Bayser inşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp, samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmakla beraber kaliteli projeler hazırlayıp, yeni güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır. 

Vizyonumuz

Bayser inşaat, kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bununla beraber, Med grup inşaat müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda "HUZURLU BİR YAŞAM İÇİN" felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir. 

Yönetim Kurulu Başkanı
   Bayram Ali YÜKSEL

Bayram Ali YÜKSEL